Заморожені ягідні суміші

"Компотна" заморожена суміш Упаковка: 10кг, 2.5кг
37 грн.
Заморожена компотна суміш "Вітамінка" Упаковка: 1кг, 2.5кг, 10кг
45 грн.
Фруктово-ягідна суміш Компотна №2 Упаковка: 2.5кг, 10кг
29 грн.
Відгуки покупців
Оцініть

Компанія “Здоровий продукт” пропонує якісні заморожені ягідні суміші для дистрибуції, виробництва та HoRECa. Замовляти заморожені суміші у нас набагато доступніше, ніж свіжі ягоди, вирощені за кордоном або у теплицях України. Крім того, вони не оброблені шкідливими речовинами, вирощені у природному середовищі під сонцем, а головне – довше зберігаються.

Чому варто вибрати компанію «Здоровий продукт»?

Ми пропонуємо клієнтам не просто якісну продукцію, наша компанія надає можливість купити заморожені ягідні суміші на вигідних умовах. Клієнтам нашої компанії доступні: відстрочка платежу, зручні способи оплати, актуальний прайс, можливість отримання бонусів на особистий рахунок, оперативна доставка замороженої продукції у спеціальному автотранспорті у вказану точку міста.

Крім того, придбати заморожені ягідні суміші оптом у нашій компанії, варто ще з кількох причин:

  • “Здоровий продукт” зберігає та доставляє заморожені ягідні суміші за умови дотримання загальноприйнятого температурного режиму (t не вище -18°C);
  • на сайті ви знайдете широкий асортиментний ряд товарів;
  • наше ягідне асорті - продукція високої якості, яка підійде для дистрибуції, виробництва та використання у сфері HoReCa;
  • замовити товар можна у будь-який час доби, зручне для вас;
  • ми пред'являємо нашим клієнтам усі документи, що підтверджують якість продукції, термін придатності тощо;
  • постійна наявність товару на складі;
  • ми пропонуємо заморожені суміші з ягід, ціна яких відмінно співвідноситься з якістю товару.

Технологія миттєвої або шокової заморозки ягід

Незалежно від того, навіщо вам потрібні заморожені ягідні суміші, важливо розуміти, якої якості продукти харчування вам пропонують. Компанія "Здоровий продукт" реалізує своїм клієнтам ягоди, заморожені за технологією глибокого заморожування. Шокова заморозка дозволяє швидко заморозити свіжий продукт із збереженням корисних властивостей, рівня вологи, форми, структури, аромату, смаку та енергетичної цінності.

Заморожені ягідні асорти від компанії "Здоровий продукт" - якість за доступною ціною. При заморожуванні використовуються ретельно відібрані ягоди.

Заморожені ягідні суміші, купити які можна у нас, у компанії “Здоровий продукт”, стануть відмінним вибором для оптовиків та HoReCa. Регіон доставки – такі міста України як Київ, Харків, Дніпро, Одеса та Миколаїв. Бажаєте детальніше ознайомитись з актуальними пропозиціями та умовами покупки? Це можна зробити, зателефонувавши за одним із телефонних номерів, вказаних на сайті. Наші менеджери із задоволенням нададуть цікаву для вас інформацію, допоможуть з вибором та оформленням замовлення.

Більше
Дякую!
Ваш запит надіслано

Реєстрація

Угода про нерозголошення персональних даних

Поставити запитання продавцю

Вхід в особистий кабінет

Нагадати пароль

Хочете, передзвонимо?

Зворотній зв'язок

Поставити запитання продавцю

Зв'язатися з керівником

Уточнити наявність

Поставити запитання менеджеру