Заморожені гриби

Білі гриби заморожені (цілі) Упаковка: 2.5кг, 8кг, 13кг
300 грн.
Лисички гриби заморожені Упаковка: 11кг, 1кг
300 грн.
Відгуки покупців
Оцініть

Заморожені гриби популярні серед споживачів, так і серед дистриб'юторів, а також представників виробництв і HoReCa. Наша компанія “Здоровий продукт” пропонує купити гриби, заморожені за всіма правилами шокової заморозки, за доступною ціною, з можливістю отримання бонусів на особистий рахунок та швидкою доставкою по Києву, Харкові, Дніпру, Одесі та Миколаєву у спеціальному транспорті з морозильниками.

10 причин замовити заморожені гриби з доставкою на сайті компанії «Здоровий продукт»:

  • наші свіжозаморожені гриби зберігаються і перевозяться без розморожування та повторного заморожування, при t не вище -18°C);
  • тут ви знайдете відмінний вибір продукції, і це не тільки гриби, а й інші заморожені продукти харчування;
  • висока якість заморожених продуктів за доступною ціною;
  • спеціальні пропозиції для дистрибуції, виробництв та HoReCa;
  • зручне оформлення замовлення 24/7/365;
  • доставка товару за 24 години (регіони обслуговування: Київ та Україна - Харків, Дніпро, Одеса та Миколаїв);
  • наявність сертифікатів якості на всю продукцію;
  • постійна наявність товару на складі;
  • актуальний прайс, який можна завантажити на пристрій;
  • вигідні умови співробітництва для кожного покупця (відстрочення платежу, зручні способи оплати, опт з мінімальним відвантаженням тощо).

Технологія виробництва наших грибів

Миттєве заморожування грибів - найпростіший і найнадійніший метод заготівлі. Компанія "Здоровий продукт" пропонує свіжі, екологічно чисті гриби. Наші заморожені гриби були дбайливо зібрані, ретельно відібрані та заморожені з дотриманням правил шокового заморожування продуктів харчування. Таке заморожування грибів дозволяє максимально зберегти всі первісні властивості свіжого гриба, його поживну цінність і неповторний смак.

Незалежно від того, з якою метою ви вибираєте гриби - для HoReCa, виробництва або подальшої дистрибуції, ви можете бути впевнені: білі гриби, білі гриби (сушені), лисички, маслюки, підберезники, подосиновики і т.д., які ви купите у нас, що зберігалися в правильному температурному режимі, не піддавалися розморожуванню і повторному заморожуванню, зберегли практично всі позитивні якості свіжих грибів. Якістю нашої продукції залишитеся задоволені і ви, і ваші клієнти!

Бажаєте купити заморожені гриби оптом на вигідних умовах? Це можна зробити тут, на сайті компанії "Здоровий продукт" прямо зараз. Детальніше ознайомитись з нашими актуальними пропозиціями можна, зателефонувавши по одному із зазначених на сайті телефонних номерів або завантаживши прайс. Наші менеджери із задоволенням нададуть додаткову інформацію про умови співробітництва та продукції, оформлять замовлення.

Більше
Дякую!
Ваш запит надіслано

Реєстрація

Угода про нерозголошення персональних даних

Поставити запитання продавцю

Вхід в особистий кабінет

Нагадати пароль

Хочете, передзвонимо?

Зворотній зв'язок

Поставити запитання продавцю

Зв'язатися з керівником

Уточнити наявність

Поставити запитання менеджеру