Про компанію

ЗДОРОВИЙ ПРОДУКТ - компанія у сфері продажів свіжозаморожених продуктів, яка займається самостійною заготівлею та глибоким заморожуванням овочів, фруктів, ягід, грибів.

Інтернет-магазин "ЗДОРОВИЙ ПРОДУКТ" може запропонувати широкий асортимент свіжозаморожених продуктів для кафе, ресторанів, пекарень, барів, супермаркетів, напівфабрикатів і т.д. - заморожені овочі, фрукти, ягоди, гриби, картопля фрі, різні готові овочеві та ягідні суміші, морську рибу. Так як запити та побажання наших клієнтів постійно зростають, відповідно і розширюється наш асортимент.

Ми пропонуємо Вам продукцію з високоякісної сировини, обробленої методом шокової заморозки, що дозволяє зберегти всі смакові та поживні властивості продуктів. Вся продукція сертифікована та високої якості.

Чому ми?

Вся продукція сертифікована та високої якості. Продукти зберігаються на нашому складі та доставляються на наших автомобілях із встановленим холодильним обладнанням. Це дозволяє зберегти якість продуктів на висоті.

Доставка у нашій компанії по всій Україні. Щодня більше 50 співробітників працюють над тим, щоб Ви отримали своє замовлення та залишились задоволені.

 • Гарантія якості товару
  (заводська упаковка, правильне температурне зберігання)
 • Оперативна доставка
  (протягом 24 годин, транспортування в потрібному температурному режимі)
 • Постійна наявність на складі
  (сучасна логістика, великі складські площі)
 • Система знижок
  (гнучка система накопичувальних балів, можливість виведення на особисті карти)

Тільки якісні продукти

ЗДОРОВИЙ ПРОДУКТ - компанія у сфері продажів свіжозаморожених продуктів, яка займається самостійною заготівлею та глибоким заморожуванням овочів, фруктів, ягід, грибів.

Сертифікати якості

Дякую!
Ваш запит надіслано

Реєстрація

Угода про нерозголошення персональних даних

Поставити запитання продавцю

Вхід в особистий кабінет

Нагадати пароль

Хочете, передзвонимо?

Зворотній зв'язок

Поставити запитання продавцю

Зв'язатися з керівником

Уточнити наявність

Поставити запитання менеджеру