Заморожена картопля

Відгуки покупців
Оцініть

Бажаєте замовити заморожену картоплю для виробництва, дистрибуції чи HoReCa? Заморожена картопля оптом від компанії "Здоровий продукт" - саме те, що ви шукаєте. Ми пропонуємо не просто якісну картоплю глибокого заморожування, у нас ви можете придбати заморожену картоплю фрі на вигідних умовах (відстрочка платежу, участь у програмі лояльності, спеціальні пропозиції для постійних клієнтів, зручна система оплати, низька вартість товару тощо) з доставкою у потрібну точку у спеціальному автотранспорті по Києву та Україні – Миколаєву, Одесі, Харкову та Дніпру.

Чому варто замовити заморожену картопля фрі у компанії «Здоровий продукт»?

  • Ми не обіцяємо продати вам заморожену картопля фрі, ціна якої нижча, ніж у більшості інших постачальників: це б означало, що наша картопля фрі має недоліки, а це не так;
  • Кожен наш працівник відповідально ставиться до температурного режиму зберігання та доставки замороженої картоплі фрі, у нас не стануть повторно заморожувати картоплю фрі, а це означає, що ви не зіткнетеся з наступними скаргами на якість від своїх клієнтів;
  • Ми пропонуємо нарізану, заморожену та хрумку картоплю, на яку наша компанія може надати необхідні сертифікати;
  • Замовивши картоплю або будь-який інший заморожений продукт харчування у нас, ви можете бути впевнені, що товар є на складі і його ціна актуальна;
  • Картопля фрі (заморожена), купити яку ви можете у нас пройшов відбір за найбільш жорсткими критеріями якості;
  • Замовлення можна оформити у будь-який зручний час.

Потрібна якісна картопля, заморожена, що зберігається з дотриманням ТУ глибокого заморожування, на максимально вигідних умовах? Тоді “Здоровий продукт” – це та компанія, яка точно задовольнить усі ваші вимоги. Ми продаємо тільки якісний продукт і пропонуємо взаємовигідні умови співпраці для дистриб'юторів, виробництв та HoReCa.

Як заморожують картоплю фрі на виробництві?

Шокова заморозка картоплі на даний момент є актуальним питанням для підприємств громадського харчування, які пропонують своїм відвідувачам таку страву як картопля фрі. При звичайній домашній обробці холодом заморожена картопля повністю втрачає свої властивості - структуру, колір, смак, консистенцію. Усьому виною - великі кристали льоду. А ось, заморожена картопля, вироблена за шоковою технологією, зовсім інша справа – вона залишається смачною та хрумкою.

Шокова (миттєва, глибока) заморозка забезпечує дуже швидке заморожування та формування у клітинній структурі найбільш дрібних кристалів льоду, які при розморожуванні не руйнують продукт. Ця технологія заснована на високій швидкості руху повітря всередині морозильної камери та застосування низьких температур - близько -35°C.

Картопля фрі заморожена, купити яку ви можете, звернувшись до компанії “Здоровий продукт”, - правильний вибір. Він забезпечить вам подяку клієнтів та гарну репутацію. Замовивши заморожені продукти харчування оптом у нас раз, ви обов'язково повернетеся, щоб зробити ще одне та ще одне замовлення. Тому що зрозумієте: співпрацювати з нами вигідно!

Більше
Дякую!
Ваш запит надіслано

Реєстрація

Угода про нерозголошення персональних даних

Поставити запитання продавцю

Вхід в особистий кабінет

Нагадати пароль

Хочете, передзвонимо?

Зворотній зв'язок

Поставити запитання продавцю

Зв'язатися з керівником

Уточнити наявність

Поставити запитання менеджеру