Заморожені морепродукти

Відгуки покупців
  • Отличная заморозка! Без лишнего льда! Беру и буду брать! Вот только еще б побольше ассортимент рыбы и чтоб фасовка была по 5 кг.
Оцініть

Компанія "Здоровий продукт" пропонує величезний вибір заморожених морепродуктів з доставкою за 24 години по Києву та Україні – Харків, Дніпро, Одеса та Миколаїв. Купити заморожені морепродукти у нас за доступною ціною та з можливістю отримання бонусів на особисту карту ви можете, відвідавши наш інтернет-каталог, або завантаживши актуальний прайс собі на пристрій.

Чому морепродукти компанії «Здоровий продукт» – правильний вибір?

Ми пропонуємо:

  • не тільки великий опт морепродуктів, а й купівлю товару партіями з мінімальним відвантаженням;
  • купити морепродукти для дистрибуції, виробництва та HoReCA на вигідних умовах та з подальшою участю у програмі лояльності;
  • ознайомлення з сертифікатами якості та повним асортиментом;
  • постійна наявність товару у складських приміщеннях компанії;
  • заморожені морепродукти з доставкою у спеціальному транспорті;
  • сумлінне ставлення до зберігання та доставки продукції: морські делікатеси, які ми реалізуємо, не були схильні до розморожування;
  • придбати заморожені морепродукти - кальмар, креветки, мідії, скумбрія, заморожений коктейль та інші продукти моря, що відповідають найвищим критеріям контролю якості;
  • заморожені морепродукти, свіжість та смак яких обов'язково сподобаються вашим клієнтам, а їх вартість - вам.

Знову ж таки, всі морепродукти, представлені на сайті компанії "Здоровий продукт", пройшли відбір і доступні як на вагу, так і в упаковках. Купити морепродукти у нас – вибрати простоту, надійність та високу якість.

Також, зверніть увагу, у нашому каталозі ви можете обрати заморожених мешканців моря у очищеному та неочищеному вигляді. Але, незалежно від того, на користь якого товару ви зробите вибір, заморожені та упаковані морепродукти від трейдера "Здоровий продукт" змусять вас повернутись до нас і зробити ще одне замовлення. На це є кілька причин. І це не лише їхня вартість. Заморожені морепродукти, купити які ви можете в цьому розділі сайту: зазнали глибокого заморожування без порушення ТУ, зберегли цілісність і форму, мають класний смак і природний запах, не мають шматочків льоду та інших нетипових частинок.

Купити заморожені морепродукти з доставкою в компанії “Здоровий продукт” можна, зателефонувавши нам, або, скориставшись електронною формою замовлення. Заморожені морепродукти оптом - пропозиція, яка принесе вам більше вигоди, ніж покупка морського коктейлю або окремих заморожених, розморожених та деформованих морських мешканців у супермаркетах. Замовляйте у нас – заробляйте бонуси!

Більше
Дякую!
Ваш запит надіслано

Реєстрація

Угода про нерозголошення персональних даних

Поставити запитання продавцю

Вхід в особистий кабінет

Нагадати пароль

Хочете, передзвонимо?

Зворотній зв'язок

Поставити запитання продавцю

Зв'язатися з керівником

Уточнити наявність

Поставити запитання менеджеру